Haberler     Tarihimiz     Teknik ve Taktik     Kondisyon     Eğitim  
GS 2019 YAZ KAMPI
GS 2019 Eğitim ve Seçme Yaz Kampı Kuşadasında
2019-2020 Yıl Boyu Futbol Okulu ve Kayıt




BURSA NİLÜFER GS FUTBOL OKULU 
2019–2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI YIL BOYU FUTBOL OKULU

 

ÇALIŞMA DÖNEMLERİ TARİH- GÜN- SERVİS- SAAT- SAHA VE YAŞ GRUPLARI:   

 

Çalışma Dönemlerinin (10 Dönem) Tarihleri:  

 

1. 2019- 20 1. Dönem:  7– 8-14 15– 21– 22– 28- 29 Eylül 2019 

 

2. 2019- 20 2. Dönem: 5- 6- 12- 13– 19- 20- 26– 27 Ekim 2019 

  

3. 2019- 20 3. Dönem:  2- 3- 9- 10- 16- 17– 23– 24 Kasım 2019 

  

4. 2019- 20 4. Dönem: 30 Kasım- 1– 7- 8– 14– 15– 21- 22 Aralık 2019 

  

5. 2019- 20 5. Dönem: 28- 29 Aralık 2019– 4- 5– 11- 12– 18– 19 Ocak 2020 

  

6. 2019- 20 6. Dönem: 25- 26 Ocak– 1- 2– 8– 9– 15– 16 Şubat 2020  

  

7. 2019- 20 7. Dönem: 22- 23- 29 Şubat– 1– 7– 8- 14– 15 Mart 2020 

 

8. 2019- 20 8. Dönem: 21– 22- 28- 29 Mart– 4- 5– 11- 12 Nisan 2020 

 

9. 2019- 20 9. Dönem: 18– 19- 25- 26 Nisan – 2 – 3 – 9 – 10 Mayıs 2020


10. 2019- 20 10. Dönem: 
16– 17– 30– 31 Mayıs – 6– 7– 13– 14 Haziran 2020

 

 Çalışma Günleri: Cumartesi – Pazar;         

Günlük Program:
 


Servis Baş Sorumlusu: YASİN ÖZTÜRK  0 531 567 70 90


* Servis programı, öğrenci kayıtlarından sonra belirlenecektir. Servis programında ve fiyatlarında  

  değişiklikler olabilir.

Not: Yeni Açılabilecek Gruplar Koyu Zeminli Ve İtalik Yazılmıştır.    


Servis Yok:
 

 

Saat: 08.45–10.001. Saha: C Gri (2006- 07)+ D Gri (2008- 09) (İlker Yüksel- Tanzer Öztürk)   

                                2. Saha: Kaleci Çalışması (Nazmihan Bayrakçı)                            
                                

2. Saha:  E Eflatun (2010- 11) + F Eflatun (2012) (İsmail Aydın- Eray Canlı) (! Yeni Açılabilir)


Servis Var:
 

SERVİSİN TESİSE GELİŞ SAATİ: 09.45-  EVE DÖNÜŞ SAATİ: 12.45

 

BURSA BATI- 1    :  Göçmen Konutları, Özlüce, 23 Nisan, Demirci, Kültür, Konak…      
16 S 1332 ERDAL ÖZTÜRK   0 535 247 02 97

 

BURSA KUZEY-1 :  Yunuseli, Hamitler, Balat, Bademli, Korupark, Fethiye…                 
16 S 0901 YASİN ÖZTÜRK     0 531 567 70 90

 

 

Saat:10.00–11.15: 1. Saha: E Beyaz (2010- 11)+ F Beyaz (2012) (İsmail Aydın- Eray Canlı)           

                               
                               
2. Saha: E Gri (2010- 11)+ F Gri (2012) (İlker Yüksel- Tanzer Öztürk)              

                              
 

Saat:11.15–12.30: 1. Saha: E Beyaz (2008- 09)+ F Beyaz (2012)  Gr. (İsmail Aydın- Eray Canlı)

                               
                                2. Saha: 
C Yeşil Gri (2007)+ D Yeşil (20085- 09) (İlker Yüksel- Tanzer Öztürk)  

Servis Yok: 

Saat:12.30–13.45: 1. Saha: 
D Zeytin (2008- 09) + E Zeytin Gr (2010- 11) (İsmail Aydın- Eray Canlı) 

                               
                                2. Saha: 
D Turkuaz (2008- 09)+ E Turkuaz (2010- 11) (İlker Yüksel- Tanzer Öztürk)



Saat: 13.45–15.00: 1. Saha: B Beyaz (2005)+ C Beyaz (2006- 07)  Gr. (İlker Yüksel- Nazmihan Bayrakçı)

                                
                                2. Saha: 
F Mor (2012- 14) Gr. (Yakup Şengül- Yusuf Bağaş)

 

Saat: 15.00–16.15: 1. Saha: E Mor (2010-2012) Gr. (Yakup Şengül- Yusuf Bağaş)

                                
                                2. Saha: 
F Kırmızı (2013- 2015) Gr. (Telman Işıkgil- 
Nazmihan Bayrakçı) 


Servis Var:   

 

SERVİSİN TESİSE GELİŞ SAATİ: 16.00-  EVE DÖNÜŞ SAATİ: 18.45

 

BURSA DOĞU- 1: Demirtaş, Panayır, Millet, Merinos, Soğanlı, Sırameşeler…          
16 S 0901  YASİN ÖZTÜRK     0 531 567 70 90

 

BURSA DOĞU- 2: Teleferik, Yeşilyayla, Yeşil, Setbaşı, Heykel, Altıparmak…           
16 S 0237  CEMALETTİN KOÇDEMİR 0 530 467 30 04

 


Saat: 16.15–17.30: 1. Saha: D Mor (2008- 10) Gr. 
(Yakup Şengül- Yusuf Bağaş)

                                                                             
                                2. Saha
: E Kırmızı (2010- 12) Gr. (Telman Işıkgil- Nazmihan Bayrakçı) 



Saat: 17.30–18.45: 1. Saha: 
C Mor (2006- 08) Gr. (Yakup Şengül- Yusuf Bağaş)

                                
                                2. Saha: 
F Sarı (2011- 13) Gr. (Telman Işıkgil- Nazmihan Bayrakçı) 

Servis Yok:

Saat: 18.45–20.00: 1. Saha: A+B Mor (2000- 2006) Gr. (Yakup Şengül- Yusuf Bağaş)


                                        
2. Saha: C Sarı (2007) ve D
 Sarı (2008- 09) Gr. (Telman Işıkgil- Nazmihan Bayrakçı) 



BURSA NİLÜFER GS FUTBOL OKULU 2019-2020 YIL BOYU EĞİTİM-ÖĞRETİM İÇİN: 

 

BİR DÖNEMLİK ÇALIŞMA: TOPLAM 8 (SEKİZ) ÇALIŞMA. 1 HAFTA İÇİNDE YIL BOYU 2 GÜN (CUMARTESİ-PAZAR), YAZ OKULU 3 GÜN (PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA VEYA PERŞEMBE-CUMARTESİ-PAZAR) ŞEKLİNDE ÇALIŞMA YAPILACAKTIR.

 

EĞİTİM ÜCRETİ: HER DÖNEM 8 ÇALIŞMA ÜZERİNDEN YILLIK TOPLAM 14 DÖNEM ÖDEME;

 

YIL BOYU (KIŞ) FUTBOL OKULU 10 DÖNEM (EYLÜL 2009- HAZİRAN 2020)+ YAZ FUTBOL OKULU 4 DÖNEM (HAZİRAN+ TEMMUZ+ AĞUSTOS+ EYLÜL 2020) ÜCRETLERİ OLARAK AYRI AYRI;

 

YIL BOYU (10 DÖNEM) 1 DÖNEMİN EĞİTİM ÖDEMESİ (HER DÖNEM BAŞI PEŞİN ÖDEME):  190 (YÜZDOKSAN) TL.

YAZ (4 DÖNEM) 1 DÖNEMİN EĞİTİM ÖDEMESİ (HER DÖNEM BAŞI PEŞİN ÖDEME):  200 (İKİYÜZ) TL.


DİĞER AVANTAJLI ÖDEME SEÇENEKLERİ:
 

 

PAKET-1: 4 Dönem Eğitimi Nakit Peşin Ödenirse: 720 (Yediyüzyirmi) TL+ KDV; (Her Dönem; Kış FO 180 TL, Yaz FO 190 TL’den) 

 


PAKET-2:
 8 Dönem Eğitimi Nakit Peşin Ödenirse: 1.360 (Binüçyüzaltmış) TL; 
(Her Dönem; Kış FO 170 TL, Yaz FO 180 TL’den) 

 


PAKET-3:
 14 Dönem Eğitimi Peşin Ödenirse: 2.120 (İkibinyüzyirmi) TL+ KDV (1 Dönem Kış FO ücretsiz + 
               9 Dönem Kış FO 160 TL’ 
den 1.440 TL+ 4 Dönem 2020 Yaz FO 170 TL’den 680 TL)

                


Not-1:
 Kredi Kartı ödemelerinde: Bonus ve Axess Kredi Kartlarına taksitlendirme yapılır.  


Not-2:
 Her paket sonrası yenilenme yapılmaz ise; bir dönemin eğitim ödemesi şeklinde ödemeler devam eder.  

Not-3:
 Her Dönem sadece 4 çalışmaya katılmak isteyenler açıklanan ücretlerin yarısını öderler. 


Not-4:
 Kardeş İndirimi; Her iki kardeşe her dönem için 10'ar TL, her üç kardeşe 20'şer TL daha az ödeme olarak uygulanır.

Not-5:
 İlave gruplara devam etmek isteyenler; mevcut ödedikleri ücretle beraber, ödedikleri dönem ücretleri 
           üzerinden 
2. grup için % 50, 3. grup için % 25 ilave ücret öderler.


Not-6:
  Bireysel ve grup olarak özel futbol dersi ve performans geliştirme antrenman ve test uygulamaları yapılır.


Not-7:
 Paket ödemesi yaptığı halde, her ne sebeple bundan vazgeçerse, ücret iadelerinde süre dikkate alınarak geri ödeme yeniden yapılandırılacak, vergi ve komisyonlar düşülerek ücret iade edilecektir. 


 

SERVİS ÜCRETİ: BİR DÖNEM; 8 ÇALIŞMA: 170 (Yüzyetmiş) TL  

 

 

SET OLARAK MALZEME ÜCRETLERİ: 

            

YAZLIK SET:  FORMA(135 TL) ŞORT(40 TL) TK + TOZLUK(25 TL) SET: 200 TL,

                               TEKMELİK(30 TL) İLE SET: 230 TL,  + ÇANTA(100 TL) İLE SET: 330 TL.

 

KIŞLIK SET: EŞOFMAN(240 TL) + YAĞMURLUK(130 TL) SET: 370 TL, ÇANTA İLE SET: 470 TL.

 

NOT: Malzeme ücreti peşin alınır.  Malzeme ücretleri zamanla değişebilir. Diğer malzeme fiyatları yönetimden öğrenilebilir.

 

ÖDEME ŞEKLİ(Nakit, Kredi Kartı, Banka Hesabı): 

 

Nakit veya Kredi Kartı ile tek çekim. Ayrıca şu banka hesabına yatırılabilir(Ücret, verilen hesap numarasına yatırıldıktan sonra kayıt aktif hale gelir.): 
Hakan Subaşı adına; Akbank Bursa Altıparmak Şubesi

Şube Kodu: 0217, Hesap No: 0112150, İBAN NO: TR 83 000 460 021 788 800 0112150; 


KAYITTA İSTENEN BELGELER
: 

·         GS Kayıt Formu; Kayıt esnasında önlü ve arkalı okulda doldurulup imzalanacak,

·         Nüfus cüzdanı fotokopisi(Kendisi ve velisinin),

·         Öğrencinin 2 adet fotoğrafı(Son 6 ay içinde çekilmiş),

·         Sağlık Raporu(İsteğe bağlı, resmi, özel sağlık kurum ve kuruluşlarından alınacak).


ÖNEMLİ NOT:
  

EĞİTİM-ÖĞRETİM ÇALIŞMA PROGRAMI ORGANİZASYONUNDA, YİNE SAYFAKİ MALİ, İDARİ, TEKNİK VE DİĞER TÜM KONULARDAKİ AÇIKLAMALARDA ZAMANLA DEĞİŞİKLİKLER OLABİLİR!!! 


Not:   
2020 Yaz Futbol Okulu 20-21 Haziran 2020 Cumartesi ve Pazar günü başlayacaktır.

Döviz

Alış Satış
Takımlar O G B M Av P
1.AYTEMİZ ALANYASPOR 3 3 0 0 5 9
2.FENERBAHÇE A.Ş. 3 2 1 0 6 7
3.YUKATEL DENİZLİSPOR 3 2 1 0 4 7
4.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 2 1 0 2 7
5.GALATASARAY A.Ş. 4 2 1 1 0 7
6.TRABZONSPOR A.Ş. 3 1 2 0 1 5
7.MKE ANKARAGÜCÜ 3 1 2 0 1 5
8.DEMİR GRUP SİVASSPOR 3 1 1 1 2 4
9.BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 1 1 1 0 4
10.ANTALYASPOR A.Ş. 3 1 1 1 -1 4
11.GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 3 1 1 1 -2 4
12.BTC TURK YENİ MALATYASPOR 3 1 0 2 1 3
13.KONYASPOR 3 0 3 0 0 3
14.MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 3 1 0 2 -3 3
15.İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 3 0 1 2 -2 1
16.GÖZTEPE A.Ş. 3 0 1 2 -4 1
17.KASIMPAŞA A.Ş. 4 0 1 3 -5 1
18.GENÇLERBİRLİĞİ 3 0 0 3 -5 0