Haberler     Tarihimiz     Teknik ve Taktik     Kondisyon     Eğitim  
GS 2019 Kış Kampı
GS 2019 Futbol Eğitim ve Seçme Kış Kampı Antalya da
Ekleme Tarihi : 09-Nisan-2014 - Çarşamba - 06:41:39
Büyült
Küçült
Bursa Galatasaray Futbol Okulu'ndan Florya'ya
Bursa Galatasaray Futbol Okulu'ndan Florya'ya

 Bursa Nilüfer Galatasaray Futbol Okulu'ndan 2 öğrenci gösterdikleri performans ve başarılarıyla Galatasaray Akademisi'ne seçildi.

Antalya Side Kampı Seçmeleri'nde yapılan Galatasaray Futbol Akademisi seçmelerini değerlendiren Bursa Nilüfer Galatasaray Futbol Okulu Basın Sözcüsü Yunus Örs, Hasan Hüseyin Kuzuoğlu ve Muharrem Üzümcü’nün akademiye seçilmesinden dolayı mutluluk duyduklarını söyledi. Galatasaray Futbol Okulu'nun Bursa'da beklenenden fazla ilgi gördüğünü belirten Örs, şuanda Nisan ayı kayıtlarının da devam ettiğini dile getirdi.
Örs, özverili çalışmalarının karşılığını Galatasaray Futbol Akademisi seçmelerinde aldıklarını belirterek, "Bunun en güzel örneği de 2 öğrencimizin Galatasaray Futbol Akademisi'ne seçilmesidir. Bu bizi gelecek açısından da mutlu ediyor. Yapılan yatırımlar ve yapılan çalışmaların karşılığının alınması hem bizleri hem de sporcularımızı motive ediyor. Bizi destekleyen yönetimimize teşekkür ediyorum." dedi.

Futbol Okulu Sorumlusu Hakan Subaşı ise aynı başarıyı, akademiye seçilen Hasan Hüseyin Kuzuoğlu ve Muharrem Üzümcü gibi diğer öğrencilerin de gerçekleştirebileceğini ifade etti.

Kaynak:
Hürriyet Gazetesi
Posta Gazetesi
Bursa Hakimiyet Gazetesi Okuma: 3012 Bu Haberi Paylaş : Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş